Kolová sukně s topem

60.80 

  • top se sukní
  • kolová sukně v pase do gumy 5 cm (po dohodě na zip)
  • červený puntík na bílé
  • bavlna 100%

Po dohodě si můžete komplet objednat i v jiných barvách (navrhněte) a samozřejmě dle vašich zadaných mír. Jak se správně změřit.

K objednávce napište vaše míry a pokud budete potřebovat radu, neváhejte mi napsat. Doba zhotovení dle aktuálních objednávek od 5-15 dní.

obvod prsa

* obvod pasu

* obvod boků

* délku sukně

* délka od ramene k pasu

<strong>PRANÍ</strong> - 30 °C<strong>PROFESIONÁLNÍ ÚDRŽBA TEXTILU</strong><br>nesmí se chemicky čistit<strong>SUŠENÍ<strong><br>výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce<strong>ŹEHLENÍ - max. 150 °C<strong>BĚLENÍ</strong> - nesmí se bělit

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: ST001 Kategorie: , , Štítky: , , ,

Popis

Top se sukní, červený puntík na bílé. Příjemná lehká bavlna, super pro horké letní dny. Po dohodě, lze zakoupit zvlášť nebo zhotovit jako celek – šaty. Výhodou kompletu je, že ho  můžete kombinovat i s jiným oblečením. Spodnička není součástí šatů, ale lze objednat.

Každá žena, která se ráda obléká do retro stylu by měla vlastnit alespoň jednu spodničku, pěkně nadzvedne šaty nebo kolovou sukni a vytvoří tím dokonalou ženskou siluetu, přesýpacích hodin. Spodničku si můžete také navrhnout dle vašeho přání buďto z jemného tylu nebo pevného tylu, který zajistí požadovaný objem.